Юридичні консультації

Своєчасна і компетентна консультація юриста – надійна опора для Вашого бізнесу

Нерідко своєчасна і професійна юридична консультація відіграє вирішальну роль у бізнесі. Встежити за всіма законодавчими змінами практично нереально, якщо ви не є профільним фахівцем. Та й навіщо це потрібно? Набагато зручніше мати під рукою надійного і кваліфікованого помічника. Таким помічником для Вас можемо стати ми.

Наша компанія надає юридичні консультації в форматі разового або абонентського обслуговування. Також консультація юриста може бути підготовлена в письмовій або усній формі.

Часто юридичні консультації використовують як додаткову думку незалежних експертів. Нерідко – якщо юридичне питання вимагає конфіденційності або підходу без шаблонів. Ми регулярно спілкуємося з представниками законодавчих органів і завжди в курсі останніх змін.


Юридичні консультації від KGBS Україна – відгуки постійних клієнтів

hipp_logo

Пархоменко С.М. , Головний бухгалтер

…  Компанія «ХіПП УКРАЇНА» – одна з найуспішніших компаній на ринку дитячого харчування в Україні. Основні види діяльності компанії – збут і маркетингова підтримка дитячого харчування HiPP і дитячої косметики HiPP BabySanft.

Специфіка нашої діяльності регламентується різними законодавчими нормами і пов’язана з безліччю нюансів, що мають безпосередній вплив на точність бухгалтерської і податкової політики підприємства і юридичну сторону господарської діяльності підприємства. З компанією «KGBS Ukraine» ми співпрацюємо на рівні консалтингової підтримки зазначених ділянок роботи.

Консультанти групи надають цінну допомогу в контролі над правильністю управлінських рішень з точки зору чинного законодавства України, включаючи Податковий кодекс, а також інші нормативно-правові акти.

Ми вдячні «KGBS Ukraine» за стабільну і компетентну консалтингову підтримку нашого бізнесу, продиктовану великим досвідом фахівців в сфері FMCG …