Послуги юриста в окремих питаннях

На Ваш запит ми можемо надати як комплексні послуги юриста, так і взяти на себе вирішення окремих юридичних питань. Послуги юриста на аутсорсингу особливо актуальні, якщо виконання робіт або інформація, пов’язана з виконанням робіт, вимагають особливої конфіденційності.

Наші фахівці нададуть такі послуги:

 

123  Надання консультацій, висновків і рекомендацій
123  Розробка проєктів усіх видів договорів
123  Правова експертиза договорів, угод, ЗЕД-контрактів та інших документів
123  Підготовка скарг та позовів
123  Захист інтересів у судах та державних органах
123  Реєстрація юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців
123  Зміни видів діяльності та статутних документів
123  Супровід перевірок контролюючими органами
123  Отримання довідок, виписок, витягів, офіційних висновків державних органів
123  Перевірка статусу контрагента
123  Розробка господарських схем, порівняння економічної доцільності, привабливості з точки зору податкових ризиків і наслідків

 

Послуги юриста на аутсорсингу ефективні не тільки завдяки 100% професіоналізму профільної компанії і оперативному виконанню послуг – юрист на аутсорсингу незамінний, якщо обсяг робіт перевищує можливості штатних фахівців, а ситуація вимагає термінового вирішення. Ми готові надати послуги кваліфікованого юриста і «закрити» проблемні ділянки.


Послуги юриста від KGBS Україна – відгуки постійних клієнтів

20100429_novartis_200x150Мартинова А., Головний бухгалтер

… Компанія Regus – найбільший в світі постачальник рішень для організації робочого простору, які можуть в рівній мірі задовольнити вимоги великих корпорацій і підприємств малого бізнесу. Regus працює в більш ніж 900 містах в 120 країнах і співпрацює з різними учасниками бізнес-процесу і ланцюгами поставок. Мета компанії Regus – організація працевлаштування та соціально-відповідальні капіталовкладення в громадськість по всьому світу поряд з дбайливим ставленням до навколишнього середовища.

За допомогою в юридичних і організаційних процедурах в Україні Компанія Regus звертається до провайдера консалтингових послуг KGBS Ukraine.

В рамках співпраці фахівцями KGBS Ukraine для нашої компанії неодноразово здійснювалися взаємодії з державними органами в частині дотримання необхідних юридичних формальностей, була виграна господарська суперечка з контрагентом, також ми реалізували проект щодо приведення англомовних корпоративних вимог у відповідність до положень локального законодавства і сталою діловою практикою та ін .

Компанія Regus рекомендує KGBS Ukraine вітчизняним і міжнародним компаніям як універсального, кваліфікованого і гнучкого партнера …