Комплексне співробітництво

Юридичне обслуговування Вашого бізнесу фахівцями нашої компанії виправдовує себе і в фінансовому аспекті, і в питаннях якості послуг. Професіоналізм наших юристів підтверджений успішною практикою і багаторічним співробітництвом із компаніями-партнерами. Ми надаємо послуги комплексного або часткового юридичного обслуговування. За умов комплексної співпраці ми замінимо Вам цілий штат юристів, що для власника бізнесу набагато вигідніше – Ви оплачуєте виключно виконану роботу.

Комплексне юридичне обслуговування бізнесу включає в себе:

123  Надання юридичних консультацій, висновків і рекомендацій
123  Розробка проєктів усіх видів договорів
123  Правова експертиза договорів, угод, ЗЕД-контрактів та інших документів
123  Підготовка скарг та позовів
123  Захист інтересів в судах та державних органах
123  Реєстрація юридичних і фізичних осіб-підприємців
123  Зміни видів діяльності та статутних документів
123  Супровід перевірок контролюючими органами
123  Отримання довідок, виписок, витягів, офіційних висновків державних органів
123  Перевірка статусу контрагента
123  Інші послуги юридичного характеру на Ваш запит

Сьогодні грамотне юридичне обслуговування бізнесу – це не примха, а гостра необхідність. Одна помилка, часом незначна на перший погляд, може в подальшому призвести до бізнес-втрат. Ми допоможемо цього уникнути. Ми надаємо послуги юридичного обслуговування з акцентом на Ваші потреби й інтереси. Ми не працюємо за шаблоном – тільки повна оцінка всіх можливих ризиків та індивідуальні рішення в кожному окремому випадку.


Юридичне обслуговування бізнесу компанією KGBS Україна – відгуки постійних клієнтів 

International_Paper.svg Троцковець И., Головний бухгалтер

…  Компанія International Paper – це світовий лідер з виробництва паперу і упаковки з підприємствами в Північній і Латинській Америці, Європі, Азії і Північній Африці. Здійснення бізнесу в кожній з країн, де представлена ​​наша компанія, вимагає не тільки знання положень господарського та податкового законодавств, а й дотримання ряду нормативно обумовлених юридичних формальностей.

В Україні відповідати вимогам локальних правових норм нам допомагають фахівці компанії KGBS Ukraine.

Юристи та консультанти здійснюють для нас розробку ВЕД-контрактів, беруть участь в переговорах під час обговорення умов угод, своєчасно інформують про зміни і віяння в законодавстві, допомагають в дотриманні «рутинних» юридичних обов’язків, проявляючи при цьому відповідальність і сумлінність.

Ми з упевненістю рекомендуємо компанію KGBS Ukraine в якості професійного партнера для правового супроводу бізнесу …