Юридичний супровід

Юридичний супровід

Професійний юридичний супровід бізнесу – це Ваша безпека і своєчасна поінформованість про ризики, впевненість у власній позиції і прийнятих рішеннях, а також значуща перевага в умовах хаотичних законодавчих змін.

Ми надаємо послуги юридичного супроводу підприємств, які включають:

 

123  Абонентське і проєктне консультаційне обслуговування
123  Документальне забезпечення ведення бізнесу
123  Комплексне юридичне обслуговування бізнесу
123  Проєктне співробітництво з окремих юридичних питань

 

Юридичний супровід бізнесу – це один з основних напрямків діяльності нашої компанії.

Стрімка динаміка змін податкового законодавства в Україні зумовлює виникнення неоднозначних, неврегульованих і суперечливих питань. Професійний юридичний консалтинг – це впевненість у власній позиції, що є запорукою законного ведення бізнесу та безпеки від претензій контролюючих органів в умовах нестабільної економічної ситуації.

Багаторічна робота з партнерами різних напрямків і сфер дозволила нашим фахівцям набути цінний досвід і високу компетентність у питаннях юридичного супроводу підприємств. Знання специфіки галузі забезпечує розуміння цілей і реальних потреб клієнта, а також високий ступінь впевненості в застосуванні норм законодавства будь-якої галузі.


Юридичний супровід компаніею KGBS Україна – відгуки постійних клієнтів 

1287Свищук М.С. , Керівник адміністративно-фінансового департаменту

… New Yorker (Нью Йоркер) – німецька мережа магазинів молодіжного одягу, взуття та аксесуарів, представлена ​​в тридцяти семи країнах світу. Кожна з країн відрізняється не тільки власною етнічної культурою та специфікою організації продажів, але і законодавчою базою.

Протягом останніх п’яти років розбиратись з нормами чинного законодавства України нам допомагає відділ консалтингу та правового забезпечення господарської діяльності компанії KGBS Ukraine. Компетентність фахівців компанії не залишає сумнівів – консультації ми отримуємо вчасно та в повному обсязі. Хотілося б відзначити не тільки професійне ставлення фахівців до виконання поставлених завдань, але також їх ініціативність в роботі і увагу до кожної деталі.

Ми підтверджуємо, що послуги компанії надаються на високому професійному рівні, та рекомендуємо співпрацю з KGBS Ukraine дистриб’юторськими компаніям і великим роздрібним мережам …