Трансфертне ціноутворення

Трансфертне ціноутворення 

Постійні зміни в Податковий кодекс щодо трансфертного ціноутворення вносять суттєві новації в правила, що застосовуються для обґрунтування рівня ціни в контрольованій операції.

Дотримуючись комплексного підходу до питань ТЦУ з урахуванням чинних положень нормативно-правових актів і прогнозованих поправок до них, наші фахівці допоможуть Вам забезпечити дотримання законодавчих норм і уникнути застосування фінансових санкцій.

У рамках проєкту щодо визначення відповідності умов контрольованої операції принципу «витягнутої руки» комплексно або проєктно надаються такі послуги:

 

123  Встановлення переліку пов’язаних осіб
123  Інвентаризація контрольованих операцій
123  Підготовка звіту про контрольовані операції
123  Розрахунок і обґрунтування відповідності умов контрольованої операції принципу «витягнутої руки»
123  Підготовка документації з ТЦУ
123  Розробка політики трансфертного ціноутворення
123  Навчання фахівців із ТЦУ
123  Оцінка і зменшення податкових ризиків, пов’язаних із ТЦУ


Трансфертное образование –
отзывы постоянных клиентов о сотрудничестве с нашей компанией 

Бєлушкіна І.Б., Головний бухгалтерaiesec_logo_by_aiesec_medina-d37sshr

…  ПАТ «Макаронна фабрика» м. Києва є найпотужнішим підприємством макаронної промисловості України. Протягом багатьох років фабрика є лідером в Україні на ринку макаронних виробів.

Основною стратегією розвитку підприємства є задоволення потреб споживачів у високоякісних макаронних виробах. З цією метою на фабриці постійно проводиться робота з вдосконалення техніки і технології, розширення асортименту продукції, що випускається.

10% продукції від загального об’єму виробництва постачається за межі України, у зв’язку з чим для підприємства в 2016 р. набуло гострої актуальності питання щодо трансфертного ціноутворення.

Дотриматися вітчизняних законодавчих вимог та настанов ОЕСР у сфері ТЦО нам допомогла компанія KGBS Ukraine.
Спеціалісти KGBS Ukraine підготували для ПАТ «Макаронна фабрика» м. Києва документацію з трансфертного ціноутворення та надали оперативну підтримку під час формування звіту про контрольовані операції.

Хочемо відзначити компетентність, професіоналізм і високий рівень результативності консультантів компанії.
Висловлюємо подяку працюючій над нашим проектом команді KGBS Ukraine за критичність, уважність і зацікавленість в ефективному та якісному виконанні завдання. …