Трансфертне ціноутворення

Трансфертне ціноутворення – послуги в Києві та Україні

Останні зміни в Податковий кодекс щодо трансфертного ціноутворення внесли суттєві новації в правила, що застосовуються для обґрунтування рівня ціни в контрольованій операції.

Дотримуючись комплексного підходу до питань ТЦО з урахуванням положень чинних положень нормативно-правових актів і прогнозованих поправок до них, наші фахівці допоможуть Вам забезпечити дотримання законодавчих норм і уникнути застосування фінансових санкцій.

В рамках проекту щодо визначення відповідності контрольованої операції принципом «витягнутої руки» комплексно або проектно надаються такі послуги:

 

123  Встановлення переліку пов’язаних осіб
123  Інвентаризація контрольованих операцій
123  Підготовка звіту про контрольовані операції
123  Розрахунок і обґрунтування відповідності контрольованої операції принципу «витягнутої руки»
123  Підготовка документації з ТЦО
123  Розробка політики трансфертного ціноутворення
123  Навчання фахівців з ТЦО
123  Розробка договору про ціноутворення з податковим органом
123  Оцінка і зменшення податкових ризиків, пов’язаних з ТЦО

Що ж представляє із себе трансферне ціноутворення і для чого воно потрібне? Великі організації, як правило, складаються з декількох бізнес-одиниць (юридичних осіб, підрозділів), між якими існують договірні відносини – тобто має місце продаж послуг або товарів. Трансферна ціна – це внутрішня розрахункова ціна, за якою здійснюються такі операції. По суті, сучасний бізнес являє собою міні ринок, всередині якого розвивається власна мікро економіка. При цьому кожна зі сторін переслідує власні інтереси. Для ефективного управління внутрішніми контрактними відносинами і використовується трансферне ціноутворення.


Трансфертное образование –
отзывы постоянных клиентов о сотрудничестве с нашей компанией »

Бєлушкіна І.Б., Головний бухгалтерaiesec_logo_by_aiesec_medina-d37sshr

…  ПАТ «Макаронна фабрика» м. Києва є найпотужнішим підприємством макаронної промисловості України. Протягом багатьох років фабрика є лідером в Україні на ринку макаронних виробів.

Основною стратегією розвитку підприємства є задоволення потреб споживачів у високоякісних макаронних виробах. З цією метою на фабриці постійно проводиться робота з вдосконалення техніки і технології, розширення асортименту продукції, що випускається.

10% продукції від загального об’єму виробництва постачається за межі України, у зв’язку з чим для підприємства в 2016 р. набуло гострої актуальності питання щодо трансфертного ціноутворення.

Дотриматися вітчизняних законодавчих вимог та настанов ОЕСР у сфері ТЦО нам допомогла компанія KGBS Ukraine.
Спеціалісти KGBS Ukraine підготували для ПАТ «Макаронна фабрика» м. Києва документацію з трансфертного ціноутворення та надали оперативну підтримку під час формування звіту про контрольовані операції.

Хочемо відзначити компетентність, професіоналізм і високий рівень результативності консультантів компанії.
Висловлюємо подяку працюючій над нашим проектом команді KGBS Ukraine за критичність, уважність і зацікавленість в ефективному та якісному виконанні завдання. …