Податковий аудит

Податковий аудит

Податковий аудит як незалежна перевірка стану бухгалтерського і податкового обліків, відповідності фінансово-господарських операцій вимогам законодавства та обліковій політиці фірми, достовірності даних звітності тощо, надає можливість виявити проблемні питання в оподаткуванні Вашого бізнесу і розробити оптимальну податкову стратегію.

Податковий аудит підприємства забезпечує не тільки перевірку достовірності фінансових показників, але й допомагає уникнути багатьох помилок, вчасно їх скоригувати. Наша мета – не викрити компанію в наявності неточностей, а допомогти їх виявити, мінімізувати податкові ризики і підготуватися до податкових перевірок.

Аудит податків включає наступні етапи, які можуть бути реалізовані на підприємстві як комплексно, так і окремо:

 

123  Правова і податкова експертиза існуючої схеми господарських взаємовідносин
123  Аналіз структури і динаміки податкових зобов’язань
123  Оптимізація обліку доходів і витрат
123  Контроль правильності визначення бази оподаткування та застосування ставок податків
123  Правомірність використання податкових пільг
123  Дослідження механізму виконання підприємством функцій податкового агента
123  Перевірка складання податкових декларацій і розрахунків
123  Визначення правильності нарахування та своєчасності сплати податків, зборів
123  Перевірка обгрунтованості застосування спеціальних податкових режимів
123  Виявлення податкових ризиків
123  Розрахунок можливих донарахувань податків, штрафів і пені
123  Побудова та відновлення податкового обліку


Податковий аудит від KGBS Україна – подивитися відгуки постійних клієнтів 

Д. Швечихин, Директор з фінансівglobal-bilgi-logo

…  Global Bilgi є лідером в сфері контактних центрів в Україні, маючи 4 локації по всій країні. Global Bilgi входить до трійки найбільших аутсорсингових контактних центрів України, займаючи 15% ринку.

Для оцінки достовірності даних податкової звітності, а також для визначення відповідності податкового обліку з чинним законодавством і облікову політику, нашої компанії, як і будь-який інший успішній фірмі, періодично потрібне проведення незалежної аудиторської оцінки податкових ризиків, а також виявлення помилок нарахування і сплати податків та зборів.

Проведення аудиту оподаткування – це процедура, для якої необхідне залучення професіоналів високого рівня, які добре обізнані в області податкового регулювання. Тому з метою «профілактики» податкової перевірки нами було обрано компанію «KGBS Ukraine».

Завдяки злагодженій командній роботі фахівців, їх професіоналізму та досвіду, а також оперативному обміну інформацією всі виявлені в ході такого аналізу неточності і невідповідності були вчасно усунуті, що допоможе компанії в майбутньому уникнути штрафів і конфліктів з контролюючими органами. Крім виявлення неточностей і невідповідностей, компанія «KGBS Ukraine» надала ряд консультацій та порад, які допомогли Global Bilgi здійснити значну економію коштів.

Імплементація порад і рекомендацій, наданих нам аудиторами і консультантами за результатами проведення дослідження, була корисною для підвищення ефективності та якості податкового та бухгалтерського обліків, а також для максимальної підготовки до наступних податкових перевірок.

Global Bilgi рекомендує команду фахівців «KGBS Ukraine» всім компаніям, що бажають отримати об’єктивну оцінку обраної податкової стратегії…