Податкові консультації

Своєчасна і компетентна податкова консультація – надійна опора для Вашого бізнесу

Стрімка динаміка змін податкового законодавства в Україні зумовлює виникнення неоднозначних, неврегульованих і суперечливих питань. Своєчасна обізнаність, володіння інформацією в повному обсязі і впевненість у власній позиції є запорукою законного ведення бізнесу та безпеки від претензій контролюючих органів в умовах нестабільної економічної ситуації.

Наша компанія надає податкові консультації в форматі разового чи абонентського обслуговування. Консультації  можуть бути надані в письмовій або усній формі.

Найбільш затребувані податкові консультації:

 

123  Консультації з питань бухгалтерського обліку та оподаткування
123  Консультації з питань організації господарської діяльності
123  Аналіз податкових наслідків окремих господарських операцій
123  Податкове планування
123  Податковий аналіз договорів, угод, контрактів
123  Супровід податкових перевірок, податкових спорів
123  Аналіз позиції контролюючих органів і судової практики
123  Уникнення подвійного оподаткування та дотримання положень міжнародних конвенцій
123  Оперативне інформування про зміни законодавства
123  Розробка господарських схем, порівняння економічної доцільності, привабливості з точки зору податкових ризиків і наслідків


Податкові консультації від KGBS Україна – подивитися відгуки постійних клієнтів 

20100429_novartis_200x150Каниковская Т., Главный бухгалтер

… Абонентське податкове, бухгалтерське та юридичне супроводження, що здійснюється фахівцями KGBS Ukraine, дає нам перевагу постійного контролю ситуації та своєчасної реакції на зміну нормативних вимог і інших зовнішніх факторів. Така форма співпраці найзручніша для нас, оскільки дозволяє заздалегідь усунути негативні податкові та господарські наслідки, і гарантує швидку розробку вигідних фінансових і юридичних механізмів для нівелювання можливих ризиків.

Консультантів KGBS Ukraine відрізняє високий рівень компетентності та відповідальності в роботі, а також дуже уважне ставлення до будь-якого питання і оперативна розробка оптимального шляху для його вирішення …