Податковий облік

Податковий облік на підприємстві проводиться для оцінки відповідності даних про доходи та витрати з основними нормами і вимогами чинного законодавства України.

Ведення податкового обліку зводиться до визначення податкової бази по кожному податку за кожний звітний (податковий) період, і формується під впливом діючих економічних законів і вимог фіскальної політики податкової системи України.

Що представляє собою податковий облік на підприємстві:

 

123

Можливість аналізувати і своєчасно коригувати доходи і витрати підприємства, порівнювати їх з даними бухгалтерського обліку з метою пошуку найбільш оптимальної системи оподаткування;

123Повну і достовірну інформацію про порядок обліку для цілей оподаткування господарських операцій, здійснених платником податку протягом звітного (податкового) періоду;

123Информацию, необходимую для контроля правильности исчисления, полноты и своевременности уплаты налогов в государственный бюджет.

 


Податковий облік Вашого підприємства від KGBS Україна – відгуки постійних клієнтів »

inlinegroup_ru

Соловянчик Е.В. , Головний бухгалтер

… ТОВ «ІНЛАЙН ГРУП ЗАХІД» – один з провідних системних інтеграторів України в галузі новітніх інформаційних технологій. Компанія входить до складу холдингу «ІНЛАЙН ГРУП» і ​​спеціалізується на наданні комплексу ІТ-послуг. Наша діяльність пов’язана з необхідністю дотримання норм законодавства в умовах спірних і неоднозначних ситуацій.

При співпраці з компанією «КГБС Україна» ми отримали професійні, аргументовані і грамотні відповіді на складні питання з урахуванням думок контролюючих органів і судової практики.

Хочемо зазначити високу компетентність, а також широкий практичний і теоретичний досвід консультантів «КГБС Україна», роз’яснення і рекомендації яких допомогли нам підвищити рівень внутрішнього контролю та уникнути податкових і правових ризиків.

Дякуємо керівництву і співробітникам відділу консалтингу та правового забезпечення господарської діяльності компанії «КГБС Україна» за швидке і грамотне надання послуг …