Весь спектр бухгалтерських послуг

Бухгалтерскькі послуги – Київ та Україна

Бухгалтерські послуги є одним з основних видів діяльності нашої компанії – ми надаємо повний комплекс послуг у галузі бухгалтерської підтримки підприємств, а також виконуємо окремі ділянки робіт:

 

123  Комплексне ведення бухгалтерського обліку
123  Взаєморозрахунки з клієнтами
123  Обробка авансових звітів
123  Підготовка і подання річної звітності
123  Перевірка і відновлення бухгалтерського обліку
123  Функції головного бухгалтера
123  Розрахунок заробітної плати

Бухгалтерський облік є важливою операційною частиною бізнесу, яка іноді стоїть далеко не на першому місці в очах управлінців. Некоректне надання бухгалтерських послуг може привести до наслідків більш значних, ніж недопрацьована рекламна кампанія або тимчасове зниження продажів. Неправильно побудовані взаєморозрахунки з Вашими контрагентами і державою можуть створити критичну ситуацію в нинішніх умовах, коли податковий і бухгалтерський обліки регулярно стикаються з постійно змінюваними вимогами законодавства та контролюючих органів. Довірте Вашу бухгалтерію нашим фахівцям – на Вас буде працювати цілий штат професійних бухгалтерів, податкових консультантів, аудиторів і юристів. Ми якісно і своєчасно надамо весь спектр бухгалтерських послуг. Якщо Вам потрібні бухгалтерські послуги – звертайтеся до нас. Ми з радістю приїдемо на зустріч із Вами у зручний для Вас час, надамо свої рекомендації і розповімо про варіанти співпраці з нами.


Бухгалтерські послуги в Києві від KGBS Україна – відгуки постійних клієнтів 

 Сусліч О.М., Директорlogo_controlpay

… У компанії “КонтролПей Україна” було прийнято рішення про ведення бухгалтерського обліку аутсорсинговою компанією, що спеціалізується в цій галузі. При виборі компанії, що надає бухгалтерські послуги, ми керувалися наступними критеріями: репутація на ринку, наявність досвіду обслуговування зарубіжних замовників, рівень професіоналізму фахівців, чіткість всієї процедури надання послуг.

Компанія “КГБС Україна” повністю відповідає заявленим критеріям. Додатково хотілося б відзначити оперативність обробки та підготовки даних, дотримання термінів закриття періодів, налагоджені комунікації з персоналом компанії, що сприяє безперервності документообігу та прозорості обміну інформацією.

Представник компанії, що відповідає за надання бухгалтерських послуг для компанії “КонтролПей Україна”, не тільки якісно веде бухгалтерський облік, але і застосовує та дотримується комплексу правил поведінки, традицій і цінностей, що прийняті в компанії та є обов’язковими для всіх працівників, таких як відповідальність, пунктуальність, професіоналізм. У компанії “КГБС Україна” відмінно налагоджений процес передачі обслуговування клієнта іншому фахівцю (на період відпусток, лікарняних тощо), що зумовлює безперервність обслуговування і своєчасність виконання обов’язкових для завдань …