Ведення кадрового обліку

Ведення кадрового обліку є обов’язковою складовою будь-якого бізнесу, проте не завжди у керівника достатньо часу і ресурсів для приділення максимальної уваги цій ділянці роботи. Кадровий облік здається менш значним в порівнянні з більш важливими стратегічними завданнями. Належне значення ефективному кадровому діловодству віддають лише тоді, коли в двері постукала інспекція з питань праці або податкова служба.

Фахівці нашої компанії – компетентні бухгалтери з багаторічним досвідом роботи – допоможуть будувати і вести кадровий облік Вашого підприємства, дотримуючись вимог законодавства України. Послуги ведення кадрового обліку можуть здійснюватися на постійній основі або в разовому порядку.

Ведення кадрового обліку включає в себе:

 

123  Оформлення кадрової документації:

– накази щодо кадрів (в тому числі: про прийом на роботу, про кадрові переміщення працівників, про звільнення, про надання відпусток, інші накази);
– заяви співробітників (в тому числі: про прийом на роботу, про звільнення, про видачу трудової книжки, про виплату компенсацій, про призначення на іншу посаду, про зміну окладу, про надання відпусток, інші заяви);
– заповнення трудових книжок;
– ведення журналу обліку руху трудових книжок;
– оформлення особових карток;
– складання посадових інструкцій;
– ведення табеля обліку робочого часу;
– складання штатного розпис з урахуванням класифікатора професій;
– оформлення змін до штатного розпису;
– складання графіка відпусток;
– ведення книг обліку наказів щодо особового складу;
– оформлення довідок із місця роботи.

 

123  Оформлення особистих справ співробітників:

– внутрішній опис особової справи;
– особистий лист з обліку кадрів.

Також наші фахівці можуть провести на Вашому підприємстві кадровий аудит – перевірку ведення кадрового діловодства, в процесі якої аналізуються всі кадрові документи не тільки за фактом їх наявності, а й щодо їх відповідності вимогам українського трудового законодавства. В результаті перевірки ми допоможемо навести повний порядок і виправити помилки.


Ведення кадрового обліку компанією KGBS Україна – відгуки постійних клієнтів