Бухгалтерські консультації

Щодня в законодавстві України з’являються нові тонкощі та нюанси. Штатним фахівцям не завжди вдається оперативно вивчити зміни і своєчасно на них відреагувати. У цьому випадку консультація бухгалтера просто необхідна.

Наша компанія надає бухгалтерські консультації в форматі разового або абонентського обслуговування. Консультація бухгалтера може бути підготовлена в письмовій або усній формі.

Бухгалтерські консультації – вигідна послуга як для великих підприємств із великим обсягом поточної роботи штатних бухгалтерів, так і для приватних підприємців. Ми регулярно спілкуємося з представниками законодавчих органів і завжди в курсі останніх змін. Все це дає нам можливість оперативно готувати роз’яснення щодо гострих і актуальних питань.

Що стосується абонентського обслуговування, то співпраця в такому форматі вигідна для будь-якого підприємства. Немає необхідності витрачати кошти і час штатних фахівців на відвідування величезної кількості семінарів щодо законодавчих змін. Ви завжди знаєте, що у Вас є ми – надійний і досвідчений помічник, який своєчасно і професійно надасть консультацію бухгалтера з будь-яких питань.


Бухгалтерські консультації від KGBS Україна – відгуки постійних клієнтів 

 Ольга Арабідзе, Головний бухгалтерlogo7

… Компанія «Майстер-Авіа» здійснює повне наземне обслуговування рейсів, що вилітають і прибувають в Міжнародний аеропорт «Київ» ( «Жуляни»). Ми почали співпрацю з компанією «KGBS Ukraine» в 2013 році і продовжуємо її в теперішньому часі. За цей час «KGBS Ukraine» зарекомендувала себе надійним і стабільним партнером.

Нам надавались консультації щодо різних сфер ведення бізнесу, а також розроблялась договірна база щодо основоположних питань нашої діяльності. Ми також регулярно звертаємось до консультантів з «рутинних» питань, які вимагають однозначної відповіді в короткі строки.

Хочемо відзначити високий професійний рівень співробітників даної компанії, серйозний підхід до вирішення поставлених перед ним завдань.

«KGBS Ukraine» можна довірити будь-яку фінансову та бухгалтерську інформацію. Можна бути впевненим і в дотриманні конфіденційності, і в відповідальності консультантів і юристів.

Рекомендації, які ми отримуємо, дозволяють нам утвердитись у власній думці щодо неврегульованих питань, заощадити час і ресурси, а також знизити цивільно-правові, податкові та інші ризики фінансово-господарської діяльності нашого підприємства …