Обслуговування окремих ділянок

За Вашим запитом ми можемо надати як комплексне бухгалтерське обслуговування Вашого бізнесу, так і виконувати окремі функції. Нерідко до проектної співпраці нас залучають, у випадку, якщо ділянка робіт вимагає особливої бухгалтерської грамотності або інформація є суворо конфіденційною. До таких ділянок бухгалтерії можна віднести:

 

123  Послуги з підготовки та складання фінансової звітності (функції головного бухгалтера)
123  Аутсорсинг розрахунку заробітної плати
123  Послуги кадрового діловодства
123  Відновлення бухгалтерського обліку/span>
123  Бухгалтерський облік підприємств на стадії ліквідації
123  Підбір або тестування рівня кваліфікації персоналу фінансової служби

Бухгалтерське обслуговування на аутсорсингу ефективне також в тих випадках, якщо обсяг робіт перевищує можливості власних фахівців. Останнім часом бізнесмени все частіше відмовляються утримувати велику кількість штатних бухгалтерів і найбільшу частину бухгалтерського обліку передають на аутсорсинг. Ця поширена практика прийшла до нас від зарубіжних компаній і виявилася вигідною в сучасних реаліях бізнесу. Якщо Ви розглядаєте в майбутньому бухгалтерське обслуговування на аутсорсингу, але не знаєте, з чого почати, то передача окремих функцій бухгалтерського обліку нашим фахівцям стане розумним рішенням. Таким чином, Ви зможете перевести бухгалтерію на аутсорсинг з мінімальним втручанням в бізнес-процеси компанії, а ми зможемо показати свій професіоналізм і високу якість бухгалтерського обслуговування.


Бухгалтерське обслуговування компанією KGBS Україна – відгуки постійних клієнтів »

 Горлушко І.М., Головний бухгалтерlogo7

… ТОВ “ДСВ-Україна” є дочірньою структурою компанії Deutsche Saatveredelung AG (DSV), яка була заснована в 2010 році в Україні. DSV – провідна німецька компанія у сфері рослинництва, яка має 90-річну історію.

ТОВ «ДСВ-Україна» мала необхідність у відновленні та аудиті бухгалтерського обліку заробітної плати в найшвидші терміни, при цьому період аудиту складав п’ять років, а період відновлення два роки.

В результаті оперативно проведеної роботи компанією «KGBS Ukraine», був наданий змістовний аудиторський висновок, де були розкриті всі питання з обліку та оподаткування заробітної плати та інших виплат, оподаткування додаткових благ у випадку їх виникнення. Також в звіті були надані рекомендації щодо документообігу, внутрішніх положень та Колективного договору Компанії.

Відновлення бухгалтерського обліку компанією «KGBS Ukraine» було проведене з урахуванням всіх норм законодавства чинних на відповідний період з метою мінімізувати ризики застосування санкцій контролюючими органами.

ТОВ «ДСВ-Україна» дуже задоволена результатом проведеної роботи та прийняло рішення про продовження співпраці з компанією «KGBS Ukraine» в рамках бухгалтерського обслуговування ділянки обліку заробітної плати.

Із задоволенням радимо всім компанію «KGBS Ukraine» як надійного партнера у бізнесі!…