Обслуговування окремих ділянок

Бухгалтерське обслуговування – Київ та Україна

За Вашим запитом ми можемо надати як комплексне бухгалтерське обслуговування Вашого бізнесу, так і виконувати окремі функції. Нерідко до проєктної співпраці нас залучають, якщо ділянка робіт вимагає особливої бухгалтерської грамотності або інформація є суворо конфіденційною. До таких ділянок бухгалтерії можна віднести:

 

123  Послуги з підготовки та складання фінансової звітності (функції головного бухгалтера)
123  Аутсорсинг розрахунку заробітної плати
123  Послуги кадрового діловодства
123  Відновлення бухгалтерського обліку
123  Бухгалтерський облік підприємств на стадії ліквідації
123  Підбір або тестування рівня кваліфікації персоналу фінансової служби

Бухгалтерське обслуговування на умовах аутсорсингу ефективне також, якщо обсяг робіт перевищує можливості власних фахівців. Останнім часом бізнесмени все частіше відмовляються утримувати велику кількість штатних бухгалтерів і найбільшу частину бухгалтерського обліку передають на аутсорсинг. Ця поширена практика прийшла до нас від зарубіжних компаній і виявилася вигідною в сучасних реаліях бізнесу. Якщо Ви розглядаєте в майбутньому бухгалтерське обслуговування на аутсорсингу, але не знаєте, з чого почати, то передача окремих функцій бухгалтерського обліку нашим фахівцям стане розумним рішенням. Таким чином, Ви зможете перевести бухгалтерію на аутсорсинг з мінімальним втручанням у бізнес-процеси компанії, а ми зможемо показати свої професіоналізм і високу якість бухгалтерського обслуговування.


Бухгалтерське обслуговування компанією KGBS Україна – відгуки постійних клієнтів

 Горлушко І.М., Головний бухгалтерlogo7

… ТОВ “ДСВ-Україна” є дочірньою структурою компанії Deutsche Saatveredelung AG (DSV), яка була заснована в 2010 році в Україні. DSV – провідна німецька компанія у сфері рослинництва, яка має 90-річну історію.

ТОВ «ДСВ-Україна» мала необхідність у відновленні та аудиті бухгалтерського обліку заробітної плати в найшвидші терміни, при цьому період аудиту складав п’ять років, а період відновлення два роки.

В результаті оперативно проведеної роботи компанією «KGBS Ukraine», був наданий змістовний аудиторський висновок, де були розкриті всі питання з обліку та оподаткування заробітної плати та інших виплат, оподаткування додаткових благ у випадку їх виникнення. Також в звіті були надані рекомендації щодо документообігу, внутрішніх положень та Колективного договору Компанії.

Відновлення бухгалтерського обліку компанією «KGBS Ukraine» було проведене з урахуванням всіх норм законодавства чинних на відповідний період з метою мінімізувати ризики застосування санкцій контролюючими органами.

ТОВ «ДСВ-Україна» дуже задоволена результатом проведеної роботи та прийняло рішення про продовження співпраці з компанією «KGBS Ukraine» в рамках бухгалтерського обслуговування ділянки обліку заробітної плати.

Із задоволенням радимо всім компанію «KGBS Ukraine» як надійного партнера у бізнесі!…