Комплексне співробітництво

Коректне ведення бухгалтерського обліку на підприємстві – це спокій власника та осіб із правом підпису, економія на утриманні штату в умовах кризового часу і повний захист конфіденційної інформації Вашого бізнесу.

Наша компанія надає послуги комплексного ведення бухгалтерського обліку, які включають:

123  Взаєморозрахунки з клієнтами
123  Обробка авансових звітів
123  Підготовка і здача річної звітності
123  Перевірка і відновлення бухгалтерського обліку
123  Функції головного бухгалтера
123  Розрахунок заробітної плати

Ведення бухгалтерського обліку є важливою складовою провадження бізнесу в цілому. Одна помилка може коштувати дуже дорого, особливо в умовах часто змінюваного законодавства. Ми надаємо послуги бухгалтерського обліку з акцентом на потреби й інтереси нашого клієнта. Ми націлені побудувати довгострокові партнерські відносини, тому виконуємо свою роботу дуже відповідально.

На підтвердження професіоналізму наших фахівців роки успішної співпраці з великими українськими та зарубіжними компаніями говорять за себе. Ми постійно навчаємо і розвиваємо своїх фахівців, тісно взаємодіємо із законодавчими та податковими органами, відстежуємо всі нововведення і зміни законодавства. З нами ведення бухгалтерського обліку Вашої компанії в надійних руках.


Ведення бухгалтерського обліку компанією KGBS Україна – відгуки постійних клієнтів 

Gorenje_logo Гайдук Є.О., Головний бухгалтер

… Для будь-якої іноземної компанії в реаліях ведення бізнесу в Україні необхідні надійні партнери, які допоможуть зорієнтуватися в законодавчих і нормативних формальностях.

Таким помічником для нас стала фірма KGBS Ukraine, з якої ми тісно співпрацюємо з питань ведення бухгалтерського обліку та правового супроводу діяльності.

Компанія Gorenje d.d. дякує керівнику напряму аутсорсингу Олені Бондарчук і виконавцю проектів Юлії Гурин за виконану в короткі терміни чітку і злагоджену роботу, що вимагає кропіткого та уважного підходу. Ми отримали ефективну та своєчасну допомогу та необхідний нам результат.

Висловлюємо подяку Анні Пустовіт, керівнику напрямку консалтингу та правового забезпечення, за миттєве розуміння ситуації, яка відбувається, і надання декількох варіантів розвитку подій та шляхів вирішення проблеми.

Ми особливо вдячні консультанту Ользі Савич за уважність, професіоналізм, оперативність в реагуванні на запити і щире бажання допомогти клієнту.

Компанія Gorenje d.d. зазначає грамотність, значний досвід, високу самовіддачу фахівців KGBS Ukraine, проявлені в процесі активної та плідної взаємодії …