Аутсорсинг бухгалтерії

Аутсорсинг бухгалтерії є одним з основних видів діяльності KGBS Ukraine. Ми забезпечимо Вам підтримку кваліфікованих фахівців, конфіденційність, високу організаційну гнучкість і оперативність прийняття рішень, чітку методику проведення робіт, гарантію якості послуг, зниження ризиків, пов’язаних із донарахуванням фінансових санкцій. Для Вашої компанії ми станемо надійним партнером у таких форматах:

 

123Комплексне співробітництвоКомплексне ведення бухгалтерії Вашої компанії. Ми замінимо цілий штат бухгалтерів та виконаємо свою роботу професійно і в строк. У нас немає лікарняних, декретних або поганого настрою. Ми працюємо на Вас і на Ваші інтереси.

 123Обслуговування окремих ділянок бухгалтеріїМи візьмемо на аутсорсинг окремі ділянки бухгалтерського обліку Вашої компанії: кадрове діловодство, нарахування заробітної плати, складання фінансової звітності, відновлення бухгалтерського обліку тощо. Вам не доведеться  розширювати штат і, в той же час, Ви можете бути впевнені, що Вашою бухгалтерією займаються професіонали.

 

Ми пропонуємо Вам бухгалтерський аутсорсинг як найкраще рішення в кризовий час, так як аутсорсинг бухгалтерії економить кошти на заробітну плату, соціальні гарантії та оснащення робочих місць бухгалтерів. Крім того, аутсорсинг бухгалтерських послуг захистить конфіденційну інформацію Вашого бізнесу.

Ми завжди відкриті до діалогу і маємо в запасі ряд стандартних, а також унікальних рішень. Наша головна мета – комфорт і спокій клієнтів. Ви можете довірити нам аутсорсинг бухгалтерії свого підприємства – в нашому штаті працюють сертифіковані і досвідчені бухгалтери, а додаткову підтримку кожного проєкту надають штатні юристи та аудитори.


Аутсорсинг бухгалтерії від KGBS Украина – відгуки постійних клієнтів 

Ландишева Т.В., Голова правлінняaiesec_logo_by_aiesec_medina-d37sshr

…  З компанією “КГБС Україна” ми співпрацюємо з 2012 року. Нам імпонує комплексний підхід компанії до вирішення питань з бухгалтерського обліку та оподаткування, виражений в злагодженій роботі фахівців самого широкого профілю та суворій системі внутрішнього контролю якості послуг, що надаються. За роки спільної роботи ми переконались у відповідальності та уважності фахівців компанії, високому рівні їх кваліфікації та працездатності.

Висловлюємо свою подяку компанії за стабільну співпрацю і рекомендуємо партнерство з нею тим організаціям, які, перш за все, цінують у своїх партнерах надійність, оперативність і професіоналізм…